Mutlu Günümüzde Dostlarımız Yalnız Bırakmadı

Yazdır PDF

kadir-bekiroglu_nikah

2011 yılının güzel bir bahar gününde başlayan birlikteliği Nikah masasında taçlandırarak kurduğumuz yuvaya şahit olan değerli dostlarımıza kucak dolusu teşekkürler...

 

 

İstanbul Okmeydanı SSK Hastahanesi karşısındaki Labella Düğün Salonunda yapılan düğün merasimimize uzaktan yakından gelen misafirlerimizin katılımıyla mütevazi bir törenle dünya evine girdik.

Alucra, Şebinkarahisar, Çamoluk ve Giresun camiiasının önemli sivil toplum kuruluşları yöneticileri Bekiroğlu ailesini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Giresun İl Genel Meclis üyeleri Abdullah Kürkçü ve İrfan Dikbaş, Giresun Federasyonu Başkanı Hasan Turan, Giresun Dernekçiliğinin duayen isimlerinden Halil Kütük, Alucra Vakfı Başkanı Sinan Karaveli, eski başkanlar Muzaffer Danalıoğlu, Necdet Bekçi, Ahmet Dokumacı, Alucra Vakfı Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yırtmaz ve yönetimi, eski gençlik kolları başkanlar Alparslan Karamanoğlu, Mücahit Şerbetçi, Kelkit Vadisi Medya Birliği Başkanı Sadi Toygar ve yönetimi, yörenin önemli haber sitelerinden Alucra.com, Şebinmedya.com, Çamoluk.net, Bogaziçigundem.com, Sebingundem.com ve Vadininsesi.com sitelerinin genel yayın yönetmenlerinin teşrifleriyle Kadir - Sema Bekiroğlu çiftinin bu güzel gününde yalnız bırakılmadı.

Alucra İmam Hatip Lisesi Mezunları Kadir kardeşlerini Unutmadı

Alucra İmam Hatip Lisesi Mezun ve mensupları Kadir Bekiroğlu'nun bu mutlu gününde yanındaydı. Gebze İHL Müdürü Ethem Karaçoban, eski mezunlardan Çamoluk Derneği Yönetim Kurulu üyeleri; Hüseyin Kızılhan, Ufuk Kescek, Mustafa Bayındır, Yavuz Fenerci, M.Necati Hanönü, Usluca Köyü Eski Drn.Bşk.Hüseyin Aydın, Yılmaz Karabul, Çamoluk İmam Hatipliler Platformu üyesi Zekeriya Tepeyurt, Faruk Mutlu, Zihni Gülep, Mustafa Uran, Salih Bıyıkçı, Veysel Bayraktar, Aziz Katrancı'nın katlılımıyla Alucra İmam Hatip Lisesi mezun ve mensupları Kadir kardeşini unutmadı.

 

Twitter

Sosyal Ağlar

Paylaşın:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün77
mod_vvisit_counterDün196
mod_vvisit_counterBu Hafta772
mod_vvisit_counterGeçen Hafta939
mod_vvisit_counterBu Ay2676
mod_vvisit_counterGeçen Ay4586
mod_vvisit_counterToplam339811
PATHWAY_MSG   Anasayfa
| + - | RTL - LTR