İGDAŞ SAP'yi Tercih Etti

Yazdır PDF

Igdas_sapDoğalgaz sektöründe 2400’e yakın personeliyle 3.6 milyondan fazla aboneye hizmet veren İGDAŞ’ın arka planında büyük bir bilgi işlem operasyonu yürütülüyor. Kurumsal kaynak planlaması projesinde İGDAŞ sektörün lideri olan SAP'yi tercih etti.

İGDAŞ’ın müşteri memnuniyetinin yanı sıra en çok önem verdiği konuların başında Kaynak Planlama ve İş Geliştirme geliyor. Arete - İnnova Danışmanlık şirketinin ortak yürüttüğü SAP projesinin 1.Faz BI Rapor çalışması başlıyor.

BI tarafını Arete Danışmanlık şirketinin üstlendiği projeyi Kıdemli BI danışmanları Kadir Bekiroğlu ve Nuri Bayraktar koordine edecek. 400'e yakın raporun yapılacağı proje 2 Fazdan oluşmaktadır. Türkiye'nin en kapsamlı ve en büyük doğal gaz şirketi olan İGDAŞ'da BI raporları SAP Ailesinden Business Objects 4.0 ürününü kullanarak raporlanacaktır.  

 

Mayıs 2013 içerisinde başlayan süreçte BI ekibi olarak çalışmalar Mart 2014'de start alıyor. igdas-logoSürdürülebilir büyümenin önemli bir adımı kurumsal kaynak planlamasında SAP, büyüyen ve gelişen şirketlerin vazgeçilmez bir sistemi olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Kurumsal kaynak planlaması ürünü olarak SAP’nin seçilmesinde güçlü referansları, geniş ürün yelpazesi ve ülke çapındaki geniş ekosistemi etkin rol oynarken, kaliteli danışmanlık kadrosu, gıda sektöründeki tecrübesi ve müstahsil satın alma süreci için geliştirdiği uygulamalarla Arete-Innova şirketinin IGDAS tarafından tercih edilmesinde etken oldu.

Twitter

Sosyal Ağlar

Paylaşın:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün82
mod_vvisit_counterDün96
mod_vvisit_counterBu Hafta82
mod_vvisit_counterGeçen Hafta724
mod_vvisit_counterBu Ay2100
mod_vvisit_counterGeçen Ay4072
mod_vvisit_counterToplam343395
PATHWAY_MSG   Anasayfa
| + - | RTL - LTR