Özgeçmiş

Yazdır PDF

 

Kadir BEKİROĞLU  Özgeçmişi

Doğum tarihi 25 Mart 1983... Giresun-Alucra Fatih İlkokulunda başlayan eğitim hayatı sırasıyla her gününü özlediği ve hayırla yad ettiği Alucra Anadolu İmam Hatip Ortaokulunda, Liseyi önce Zeytinburnu İhsan Mermerci Anadolu Lisesi lise 3. sınıfına kadar bu okulda, son dönemini ise Alucra Halis Akmen Çok  Programlı Anadolu Lisesinde tamamladı.

Burslu olarak kazandığı KKTC Yakın Doğu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü 2007 Ocak ayında 3,5 yılda bitirme başarısıyla beraber 3 kez üniversite senatosu tarafından şeref belgesiyle ödüllendirildi. Üniversite Eğitimi süresince Mühendislik Kulübünde Yöneticilik ve Mühendislik fakültesi öğrenci temsilciliği yaptı. Aktif bir öğrencilik süreci sonrasında öğrenciliği özleyip tekrar okumaya merak sardı. Başka işi yokmuşcasına o, okumayı hayat boyu bir ihtiyaç olduğunu insanın kendini yetiştime ve geliştime adına okumanın çok önemli olduğunu fark edip, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümünü bitirdi. Kim bilir bu öğrenim nereye kadar sürer bilinmez..

Askerliği yapmayana ne iş ne eş misali öncelikle askerliği aradan çıkarmak için 2007 Kasım celbinde kutsal addeddiği bu ulvi vazifeyi tamamladı. 2009 şubat ayından itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyesi İDO Genel Müdürlüğü ERP Şefliğinde başlayan profosyonel iş hayatı 2011 Mayıs'da kendi rızasıyla bu şirkette sona erdi.

Kariyerine SAP BW/BO Danışmanı olarak devam etmek isteyen Bekiroğlu, 1 Haziran 2011 tarihinden itibaren özel bir danışmanlık şirketinde başlamış olan Danışmanlık kariyerini devam ettirmektedir
.

İyi düzey İngilizce (çok konuşmasada) ve bunun yanında başlangıç seviyesinde Almanca ve Arapça bilmekte. Sosyal kimliği ve aktivileriyle de Alucra Vakfı mütevelli üyesi ve Alucra Vakfı Gençlik Komitesinin Yönetim kurulu üyesi olup bir çok sivil toplum kuruluşunda aktif görev yapmaktadır.

Aynı zamanda memleketine karşı ahde vefa görevini yerine getirmek için mesleğinin verdiği bilgi birikimiyle memleketi Alucra'nın en önemli ve en güncel web sitesi olan Alucrahaber.com sitesinin gönüllü yöneticisidir.

Hayatının en önemli kararlarından birini alarak 23.12.2012 tarihinde Sema hanımla evlenerek yuvasını kurmuş, 1 çocuk babasıdır.

Kariyerine SAP Kıdemli BI Danışmanı olarak devam etmektedir.


Twitter

Sosyal Ağlar

Paylaşın:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün78
mod_vvisit_counterDün196
mod_vvisit_counterBu Hafta773
mod_vvisit_counterGeçen Hafta939
mod_vvisit_counterBu Ay2677
mod_vvisit_counterGeçen Ay4586
mod_vvisit_counterToplam339812
PATHWAY_MSG   AnasayfaHakkımda Kısaca...
| + - | RTL - LTR